Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Elite Screens |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | Electric100XH |
projekčné plátno 2,54 m (100") 16:9 • Typ pohonu: Motorizované, Uhlopriečka: 2,54 m (100"), Viditeľná obrazovka výška ( H ): 2,21 m, Viditeľná obrazovka výška ( H ): 124,5 cm, Natívny pomer strán: 16:9
347,66 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Výkon | |
|---|---|
| Uhlopriečka | 100 m |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Viditeľná obrazovka výška ( H ) | 1245 cm |
| Viditeľná obrazovka výška ( H ) | 2214 m |
| Uhlopriečka | 254 cm |
| Typ pohonu | Motorizované |
| Pozorovací uhol | 160 ° |
| Dizajn | |
|---|---|
| Typ rámčeka | Skladací rám |
| Čierny okraj | 152 cm |
| Farba skrine | Biela |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 2544 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Výška | 1551 mm |
| Hmotnosť | 9110 kg |